Poloha zadaná inzerátem je ulice

Prodej stavebního pozemku 3.851 m2 v Kersku

Kersko, Hradištko
Ukázat na mapě
Lokalita je pouze orientační, nemovitost se nachází ve vyznačené oblasti na mapě.
10 200 000
Plocha 3851 m2

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji exkluzivní pozemek o celkové výměře 3.851 m2 v oblíbené lokalitě Kersko "přírodní park Kersko", okr. Nymburk.
Jedná se o jedinečnou parcelu v dané lokalitě, přičemž tvar je čtvercový a přístup je z místní komunikace, která obsluhuje i sousední pozemky a následně navazuje na páteřní komunikaci dané lokality.
Pozemek je rovinatý se vzrostlými stromy a nabízí budoucímu majiteli široké využití, kam by mohl umístit svůj dům či rekreační objekt včetně případných dalších souvisejících staveb a mimořádnou možnost terénních úprav s ohledem na svou rozlohu.
Nespornou výhodou nabízené parcely je, že protější pozemky jsou v majetku státu a hospodaří na nich Lesy České republiky, což zajišťuje, že zde není předpoklad dalšího rozšiřování výstavby v nejbližším okolí.
V obci je základní občanská vybavenost a nejbližšími městy jsou Lysá nad Labem, okresní město Nymburk a lázeňské město Poděbrady. Výborné spojení do Prahy, kdy napojení na dálnici (D11) je cca 6 km.
Lokalita Kersko je známá zejména díky Bohumilu Hrabalovi a dalším významným osobnostem. Architektura je zde široká a můžeme stále najít zahrádkářské chatky či domečky, stejně tak původní prvorepublikové vily, ale také zejména v posledních letech stavěné luxusní nebo velké moderní domy. Nicméně vždy bez ohledu na tip nemovitosti je díky velikosti pozemků respektován klid a soukromí majitelů rezidenčních nemovitostí, na čemž si místní obyvatelé zakládají.
Závěrem uvádíme, že se jedná o ojedinělou nabídku pozemku, neboť svou polohou a též svou velikostí, nemá v daném regionu konkurenci.
Doporučujeme prohlídku na místě, aby se zájemci mohli přesvědčit o exkluzivitě tohoto místa, klidu a výhledech do krajiny.
Jsme Realitka.cz
V případě zájmu o další informace nebo prohlídku kontaktujte makléře.

Lokalita

OkresNymburk

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky23008
Datum aktualizace06.11.2023
Umístění objektuKlidná část obce
ElektřinaElektro - 230 V
ZástavbaObytná

Popis pozemku

KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m23851
VodaVoda - studna
OdpadČOV pro celý objekt

Průkaz energetické náročnosti budovy

Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

Máte zájem u tuto nemovitost?
Vyplňte formulář a makléř Vás bude kontaktovat.

*
*
*
fname: email:

Máte zájem?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.

Tomáš Kucek

Zavolejte mi +420 723 925 065 Napište mi
Kontakt makléře

Nabízím Vám jako realitní makléř kanceláře profesionální pomoc při prodeji Vaší nemovitosti či při hledání Vašeho vysněného bytu či domu.

Mám zájem o tuto nemovitost