Staň se makléřem Realitky.cz

Makléři

Jste dynamický, společenský a máte radost z práce s lidmi? Hledáte práci, která je plná výzev a nabízí hodnotné odměny? Pak je práce makléře právě pro vás! Jako makléř nejenom, že pomáháte lidem naplnit jejich sny o vlastním domově, ale také se těšíte vysoké finanční odměně.

A proč se stát makléřem právě v Realitce.cz?

V Realitce.cz máme pro naše makléře připravené nejmodernější technologie a nástroje, které usnadní jejich práci. Vzdělávání našich makléřů je pro nás prioritou, proto jim poskytujeme školení a workshopy.

 

Co vás u nás čeká? U nás nejsou makléři pod tlakem. Nenutíme je plnit nesmyslné cíle a nezavážeme Vás k povinným výkonům. Naopak, podporujeme je v jejich odhodlání a dáváme jim svobodu pracovat podle jejich tempa a času. U nás nehrozí žádné sankce za neplnění podmínek. Prostě jen chceme, abyste práci makléře dělali dobře.

A to není vše! Pokud máte ambice a odvahu, můžete u nás otevřít vlastní franšízu Realitky.cz a vést celou kancelář. Máte tedy jedinečnou příležitost stát se nejen makléřem, ale také úspěšným podnikatelem.

Tak neváhejte a přidejte se k nám. Staňte se makléřem v Realitce.cz, pomáhejte lidem najít jejich vysněný domov a zároveň si užívejte svých výhod a svobody, které vám naše společnost nabízí. Těšíme se na vás v našem týmu!

Kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
fullname: fname: phone: email: